NURTURE YOU

 

NEW MOON MASTERCLASS

new moon in cancer

 

practice

The Chakra Set

In deze bijzondere practice activeren we stap voor stap de chakra’s en gebruiken we krachtige circulaire ademhaling om de energie door deze centra te doen stromen. De set toont veel gelijkenissen met Basic Spinal Energy Series. Hij werkt diep in op de flexibiliteit van de ruggengraat. Door toevoeging van circulaire adem doe je de energie echt stromen. Dat maakt dit een zeer effectieve kriya.

meditation

CELLESTIAL COMMUNICATION

I AM THE LIGHT OF THE SOUL
I AM BOUNTIFUL
I AM BEAUTIFUL
I AM BLISS
I AM
I AM

Hemelse Communicatie is een mooie manier om ontspanning, innerlijke ruimte en uitstraling te ontwikkelen. Het helpt energie in balans te brengen en sterker in het leven te staan. Mensen die, ondanks uitdagingen, kunnen blijven glimlachen, rustig communiceren en respectvol handelen, trekken vaak vanzelf succes en voorspoed aan.

Eigenschappen zoals snel boos worden, voortdurend klagen, roddelen of negatief spreken over anderen werken uiteindelijk vooral tegen jezelf. Daarom is het waardevol om zulke patronen bewust los te laten.

Een van de mooiste dingen die je voor jezelf kunt doen, is geen mentale rommel binnenlaten. Echte vrienden delen iets waardevols met elkaar, geen negativiteit.

De uitnodiging is om, net als een lotus die uit de modder groeit, boven de ruis uit te stijgen en je eigen licht te laten stralen. ✨

Doe deze kriya voor een optimaal effect minimaal 3 tot 5 keer per week. Wil je er helemaal voor gaan? Doe hem dan elke dag!

(Van deze Cellestial heb ik zelf geen opname kunnen maken omdat de muziek voor mij niet vindbaar was op Itunes. Daarom post post ik hier de link naar het Youtube nummer en een opname van Satya Jotpal).

mantra

Ek Ong Kar

Sat Nam

Siri

Wahe Guru

The Creator and the Creation are One.

This truth is our identity,

and the ecstasy of this experience

is indescribable.


“You can radiate creativity and
infinity in all aspects of your life.
That is the practical result of yoga.
It is the capacity and right to live a
healthy, happy, and hell yes life.”